…STÁLE GOKARNA… Tisk E-mail
Napsal Jana Šedivcová   
[28.11.2007]

DSCF5210.JPG Odjet z místních rajských pláží je prostě nemožné. Strávili jsme noc venku pod hvězdami na Half moon beach, těžko tohle místo popisovat. Měsíc zase ležel tak, jak ho u nás nikdy neuvidíte. Nikde nikdo, kolem nás kokosové palmy a moře.

Na pláži a přilehlém okolí hospodaří Mankali se svou rodinou. Stará paní, řekla bych stopadesát let. Peníze k životu nepotřebují. Pěstují rýži, zeleninu, kokosy, chovají krávy a slepice. Na malém ohníčku si připravují jídlo a čaj. Mankali je ale rozená bussinesmenka. Na pláží prodává cizincům ananas, banány nebo kokos. Přímo před vámi ho nádherně nakrájí a servíruje na stříbrném podnosu.

Proces aklimatizace je však pomalu u konce. Moc se nám už ani nechce do vody, někdy se zdá studená, večer je nám už taky docela chladno. A navíc – kousek odtud, asi hodinku a půl cesty do hor, na nás čeká naše motorka. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi té, kterou jsme viděli jako jednu z prvních. Je bezchybně krásná, technicky dobrá, má veškeré vybavení, které potřebujeme. Royal Enfield Bullet 350. Snad zítra, snad pozítří bychom měli vyrazit na jih. První cíl: Jog falls – největší indické vodopády.


Napište první komentář


Přidat komentář
  • Komentujte prosím relevantě k obsahu článku.
  • Vyplnění položek označených hvězdičkou je povinné.
Jméno:*
E-mail:
Předmět:
Komentář:*Chci být informován emailem o budoucích komentářích
Code
Opište kód:

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

Aktualizováno ( [28.11.2007] )
 
< Předch.   Další >